Letní škola TEMPUSu

Vít Řádek, Jan Paseka, PřF MU
Ročník III - číslo 5, květen 1993
Citace: V. Řádek, J. Paseka. Letní škola TEMPUSu. Zpravodaj ÚVT MU. ISSN 1212-0901, 1993, roč. III, č. 5, s. 12.
Tematické zařazení: Vzdělávání, e-learning

Katedra algebry a geometrie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity organizuje na přelomu června a července šestidenní Letní školu TEMPUSu pro algebraické a kategoriální metody v Computer Science.

Datum konání: 28.6. - 3.7.1993

Kursy:
P. J. Freyd (Philadelphia)
Cartesian Logic and Cartesian Categories
Y. Lafont (Paris)
Linear Logic
J. Lambek (Montreal)
Categories and Deductive Systems
C. P. Stirling (Edinburgh)
Modal and Temporal Logic for Processes
G. Winskel (Aarhus)
Models and Logic for Concurrent Computation

Přednáška (28.6.):
D. S. Scott (Linz)
The Theory of Domains: Origin, Development, Future

Každý kurs bude tvořen pěti lekcemi rozloženými do pěti dnů. Kursy budou probíhat v aule Přírodovědecké fakulty (Kotlářská 2).

V rámci letní školy budou v budově matematiky (Janáčkovo nám. 2a) prezentovány některé softwarové produkty související s přednášenou tématikou. Pro tuto prezentaci, která proběhne na počítačích PC a SUN, uvítáme softwarové produkty i dalších zájemců o tuto problematiku, kteří se školy nezúčastní.

Kontaktní adresa: tempus@queenteckamathteckamuniteckacs